Vijesti za mjesec: Juni 2016

1234

OTKAZAN TURNIR TKMSG OPEN 2016

Obavještavamo vas da je turnir TKMSG OPEN 2016 otkazan i za juniore i juniorke zbog nedovoljnog broja prijava.

1234

Otkazan turnir za juniorke GTA Open 2016 - U 18

Obavještavamo vas da je turnir GTA Open 2016 - U 18 za juniorke otkazan zbog nedovoljnog broja prijava.

Hvala na razumijevanju. TS BiH

1234

ZORICA SPASOJEVIĆ I HAMZA ŠANTIĆ POBJEDNICI PRVENSTVA BIH DO 18. GODINA

Zorica Spsojević je najbolja juniorka Bosne i Hercegovine do 18. godina. U finalnom meču je bila bolja od mlade Maje Dodik razultatom 6/3, 6/0

Hamza Šantić u veoma neizvjesnom finalu meču protiv Čabro Mirze, nakon više od 3 sata igre postao je Prvak Bosne i Hercegovine  pobijedivši razultatom 7/5, 4/6. 7/5.
Sa ovim Prvenstvom Bosne i Hercegovine do 18. godina završeno je i četvrto Prvenstvo Bosne i Hercegovine u svim juniorksim kategorijama.
Još jedanput svim učesnicima na Prvenstvima  Bosne i Hercegovine u svim juniorskim kategorijama, a svakako i pobjednicima želimo mnogo dobrih sportskih razultata u budućnosti, i mngo zdravlja u karijerama koje su pred njima
1234

Ahmed Hurtić i Suana Tucaković pobjednici Prvenstva BiH do 12 godina

Završeno je Prvenstvo Bosne i Hercegovine u kategoriji za juniore i juniorke do 12. godina.
Kod juniora ubjedljiv je bio Ahmed Hurtić, koji je u finalu pobijedio Edina Mulalića razultatom 6/2, 6/0.
Suana Tucaković je u finalu pobijedila Đurić Jovanu razultatom 6/0, 7/6(3) i tako postala prvakinja Bosne i Hercegovine za juniorke do 12. godina.
Turnir je protekao u fer i sportskom duhu, okupivši veliki broj takmičara i takmičarki iz svih dijelova Bosne i Hercegovine.
Ovim putem TSBiH čestita pobjednicima i svim učesnicima na turniru na prikazanoj igri i fer takmičenju.