BERBEROVIĆ NEFISA I ANDREJ GRUBIŠIĆ DVORANSKI JUNIORSKI PRVACI BIH DO 18.GODINA

1234
U Širokom Brijegu je od 18. do 20. februara/veljače održano  Prvenstvo Bosne i Hercegovine za juniorke i juniore do 18.godina.

Kod juniorki prvo mjesto osvojila je najmlađa Fed Cup reprezentativka Bosne i Hercegovine, tuzlanka Nefisa Berberović. U finalu Nefisa Berberović bila je bolja od Zorice Spasojević iz Banja Luke, pobjedivši je razultatom 6/2, 6/1.

Mostarac Andrej Grubišić je prvak Bosne i Hercegovine za juniore  do 18.godina.
Grubišić je u finalu sa 6/1 i 6/0 bio bolji od drugoplasiranog zeničanina Kerima Subašića.
Ovo je zadnje u nizu održano dvoransko Prvenstvo Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke do 18.godina i nakon prije održanih prvenstava BiH u kategorijama do 12,14,16.godina starosti kompletirana su sva juniorska dvoranska prvenstva za 2017.godinu.

Iskrene čestitke za sve učesnike i učesnice, kao i čestitke pobjednicima i finalistima sa željom za dobrim teniskim razultatima u 2017-toj  takmičarskoj sezoni želi  kancelarija Teniskog saveza Bosne i Hercegovine.