PULJIĆ LUKA I MILICA BOJIĆ POBJEDNICI DVORANSKOG PRVENSTVA BIH U KATEGORIJI DO 16.GODINA

1234
U Sarajevu je od 11.do 13.02.2017.godine odigrano  Dvoransko Prvenstavo Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke u kategoriji do 16.godina.Turnir je bio jedan od najmasovnijih takmičenja u zadnjih nekoliko godina. Nastupali su igrači/ce iz svih gradova Bosne i Hercegovine.

Kod juniorki imali smo banjalučko finale, a  sastale su se Milica  Bojić i  Katarina Trivić. Titula najbolje juniorke pripala je Milici Bojić, koja je razultatom 6/2 i 6/1 pobijedila u finalnom meču.

Luka Puljić najbolji je junior Bosne i Hercegovine do 16.godina.  Puljić je sa 6/4 i 6/2 u finalu bio bolji od  Danijala Muminovića, koji je zauzeo drugo mjesto.
 Teniski savez BIH je veoma zadovoljan odazivom igrača/ca  u kategoriji do 16.godina, kao i prikazanim kvalitetom tenisa.

Iskrene čestitke  svim učesnicima i pobjednicima na dvoranskom Prvenstvu Bosne i Hercegovine u kategoriji 16U.