AMILA JUSUFBEGOVIĆ I DANIJAL MUMINOVIĆ POBJEDNICI DVORANSKOG JUNIORSKOG PRVENSTVA BIH DO 16.GODINA

1234
 U Banja Luci je od 17.02. do 19.02.održano Dvoransko prvenstvo Bosne i Hercegovine u kategoriji juniorki i juniora do 16. godina.

Tenis klub " Borac " je bio domačin turnira  za juniorke do 16.godina, dok je Tenis klub
"Elit "  ugostio juniore u istoj starosnoj kategoriji.

Više od 50 takmičara iz cijele Bosne i Hercegovine učestvovalo je na prvom ovogodišnjem turniru u kategoriji takmičara do 16.godina.

Kod juniorki titulu državne prvakinje Bosne i Hercegovine osvojila je Amila Jusufbegović iz Sarajeva, pobijedivši u finalu banjalučanku Saru Mikaču razultatom 6/4, 6/3.

Najbolji junior i prvak Bosne i Hercegovine kod juniora je Danijal Muminović iz Tuzle. Muminović je u finalu pobijedio Dražena Petrovića iz Prnjavora razultatom 6/4, 6/4.

Organizatoru čestitamo na veoma doborj organizaciji takmičenja, kao i svim učesnicima na fer i sportskoj borbi.

Posebne čestitke idu za pobjednike na dvoranskom prvenstvu BiH u kategoriji 16.godina.