KARLA BAKALAR I JUSTIN ILIĆ PRVACI BIH DO 12.GODINA

1234
Na terenima " Tenis Head Akademije" u Sarajevu je od 16.02. do 18.02. 2019.godine odigrano " Zimsko prvenstvo BiH "  za juniorke i juniore u kategoriji do 12.godina.

Kod juniorki su igrani veoma  neizvjesni mečevi u završnici turnira. Prvo mjesto osvojila je Karla Bakalar (T.K Međugorje), koja je u finalu bila bolja od Amne Suljić (T.K Sloboda)  pobijedivši je razultatom 4/6, 7/6(5), 10-4.

Najbolji junior  na " Zimskom pevenstvu BiH " do 12.godina je Justin Ilić (T.K Mostar). Justin je finalu pobijedio Kana Musabegovića, razultatom 6/4, 7/5.

Na turniru su učestvovali teniseri i teniserke iz svih gradova u Bosni i Hercegovini.

Teniski savez BiH čestita pobjednicima na turniru, kao i svim učesnicima koji su prikazali zadovoljavajući nivo teniske igre. Također TSBiH svim takmičarima i takmičarkama želi uspješnu novu 2019 takmičarsku sezonu.