MARKO MAKSIMOVIĆ OSVOJIO EUROPSKI MASTERS

1234
Na završnom teniskom juniorskom europskom Masters turniru za tenisere u kategoriji do 16 godina starosti bosanskohercegovački juniorski reprezentativac Marko Maksimović osvojio je prvo mjesto i podigao je pobjednički pehar.
Već sam plasman među osam najboljih juniora Europe u kategoriji 16&U bio je veliki uspijeh za Marka i njegovog trenera Denisa Spahića.
Za prvo mjesto na europskom Masters turniru bile su potrebne tri uzastopne pobjede nad igračima iz samog vrha rang liste Tennis Europe.
I krenulo se ka tituli:
13,10. Marko Maksimović - Petar Brunclik 6/0, 6/1.
14.10. Marko Maksimović - Jakub Jedrzejczak 3/6, 7/5, 7/5
15.10. Marko Maksimović - Michal Krajci 7/5, 6/3
Marko Maksimovič je prvi igrač iz Bosne i Hercegovine koji je osvojio "TENNIS EUROPE JUNIOR MASTERS". Definitivno je ovo najuspješnija Markova sezona do sada. U 2020 godini ukupno je osvojio četiri titule na teniskim turnirima iz kalendara TENNIS EUROPE.