1234
 BH MASTERS: Amajla Kadrić, Nikola Golijanin, Nikolina Kovačević i Nemanja Todorić pobjednici

Teniski klub " Doboj " je prošlog vikenda bio domaćin dva teniska " BH MASTERS " turnira iz kalendara Teniskog saveza Bosne i Hercegovine za ketegorije juniorki i juniora do 12 i 16 godina starosti.
Na " BH MASTERS " turnirima koji su odigrani u Doboju učestvovali su najbolje rangirani teniseri i teniserke na zvaničnoj rang listi TS BiH. Pravo nastupa imalo je po osam juniorki i juniora u svakoj
starosnoj kategoriji. Kapacitet teniskih terena u Teniskom klubu " Doboj " omogućio je veoma dobru organizaciju dva " BH MASTERS " turnira.

U kategoriji juniora do 12 godina prvo mjesto osvojio je Nikola Golijanin, dok je pobjednica " BH MASTERS " turnira kod juniorki do 12 godina starosti bila Amajla Kadrić. Nikola Golijanin je u finalu bio
bolji od Adnana Kolića, koji je zauzeo drugo mjesto. Kod juniorki U12 nakon veoma neizvjesnog meča, drugo mjesto osvojila je Sara Tripić. Konačan plasman na U12 " BH MASTERS " turniru je:
U12 Juniori: 3.) Boris Jelinić 4.) Vuk Bojinović 5.) Aleksandar Bujaković 6.) Viktor Džigumovič  7.) Matej Vukić 8.) Nikola Sandalj
U12 Juniorke: 3.) Natalija Sulaver 4.) Lana Kosić 5.) Soraja Hrkaš 6.) Anja Majkić 7.) Jovana Jevtić 8.) Aneta Rondović

Najbolji na " BH Masters " turniru u kategoriji do 16 godina bili su juniorka Nikolina Kovačević i junior Nemanja Todorić. Druga mjesta zauzeli su juniorka Zana Kunosić, te junior Amir Škrijelj. Konačni
poredak na  " BH MASTERS " turniru do 16 godina starosti izgleda ovako:
U16 Juniori: 3.) Novak Jaćimović 4.) Ian Boloban 5.) Nikša Smiljanić 6.) Danin Šačiragić  7.) Adi Džinđovski 8.) Nikolaj Dušanić
U16 Juniorke: 3.) Laura Čuže 4.) Naida Huremović  5.) Anđela Bunić 6.) Ajla Jašarević 7.) Emana Muslim 8.) Uma Šehić