SUANA TUCAKOVIĆ I RADOMIR TOMIĆ POBJEDNICI PRVENSTVA BIH DO 14.GODINA

1234
U Tuzli  je od 27.05. do 29.05.2018.godine održano Prvenstvo za juniore i juniorke u kategoriji do 14.godina starosti.
Najbolja junoorka do 14.godina je Suana Tucaković iz Sarajeva, koja je u finalu bila bolja od Amile Gulamović iz Tuzle savladavši je razultatom 6/4. 6/2. Inaće ovo je Suani Tucaković druga titula na Prvenstvima BiH u 2018.godnini. Pvu titulu je osvojila na Zimskom Prvenstvu BiH u januaru, gdje je također u finalu pobijedila Amilu Gulamović.
Zvorničanin Radomir Tomić je pobjenik Prvenstva BiH kod juniora. Tomić je u finalu bio bolji od sarajlije Tarika Bajrovića. Razultat finalnog meča bio je 6/2, 6/1 za Tomića.
Na turniru je učestvovalo preko 40 juniora i juniorki iz cijele Bosne i Hercegovine.

U prilogu rezultati dubla kod djevojcica i slike finalista.
Svi rezultati su unijeti u bazu i slike dostavljene u Savez.
Ukupno je bilo 40 učesnika, 22 dječaka i 18 djevojcica.
Babic i Pasanovic se nisu pojavili niti opravdali izostanak.
Od sudija sa licencom B bile su Jasna Azabagic i Aida Fakić,
niko drugi se nije odazvao na poziv.

OVDJE mozete pogledat kostur dubla.

Teniski savez BiH upućuje iskrene čestitke pobjednicima na turniru, kao i svim učesnicima na fer i sportskoj borbi.