BH MASTERS KATEGORIJA 10 I 18.GODINA

1234
Tenis klub " Sloboda " iz Tuzle je 6. i 7. oktobra 2018.godine bio  domaćin završnih BH MASTERS-a u turnira u kategorija  juniorki i juniora do 10 i 18.godina starosti.

U kategoriji juniorki do 10.godina starosti najbolja je bila tuzlanka Elena Stjepić koja je u finalu pobijedila drugoplasiranu Milicu Trifunović iz Bijeline razultatom 9-1. Treće mjesto zauzela je Kovačević Tea, a   četvrto  mjesto Lana Puljić.

Kod juniora do 10.godina  Ian Boloban iz Banja Luke.pokazao najbolju igru i osvojio prvo mjesto.
Drugo mjesto zauzeo je sarajlija Amir Škrielj.  Djokić Filip je završio na trećem mjestu, dok je četvrto mjesto  pripalo je  Fatihu Halilagiću.

Najbolji junior do 18.godina je Danijal Muminović iz Tuzle. Muminović je u finalu pobijedio Luku Puljića razultatom 6-0. 2-0 ret. Treće mjesto pripalo je Vladanu Tadiću, a četvrto Faruku Hadžiću.

Masters juniorki do 18.godina otkazan je zbog nedovoljnog broja prijavljenih igračica.

Teniski savez Bosne i Hercegovine je zadovoljan kvalitetom tenisa na odigranim Mastersima i iskreno čestita pobjednicima i učesnicima.