SuanaTucaković i Edin Mulalić pobjednici na BH MASTERS-u do 14.godina

1234
Na terenima Tenis Akademije "Gabeljić " u Sarajevu 6. i 7. oktobra odigran je BH MASTERS u kategoriji juniorki i juniora do 14.godina. U kategoriji juniorki do 14.godina svoj primat najbolje bh juniorke u 2018.godini potvrdila je sarajka Suana Tucaković. Suana Tucaković je u finalnom meču bila bolja od Emine Lagarije, kojoj je pripalo drugo mjesto.Treće mjesto osvojila je Naida Hukić, a na četvrtom mjestu završila je MIa Popović.

Tuzlak Edin Mulalić je odigrao odličan turnir i zasluženo pobijedio na BH MASTERS-u za juniore do 14.godina. Razultatom 6-0, 6-0 u finalu je pobijedio  Bakira Omanovića iz Viskog, kome je pripalo druo mjesto. Kolić Amar zauzeo je trće mjesto, a Rdomir Tomić četvrto mjesto.

Teniski savez Bosne i Hercegovine upućuje iskrene čestitke pobjednicima, kao i  svim učesnicima na fer i sportskoj borbi i na prikazanom kvalitetu tenisa.