Anastasija Ignjatić i Marko Maksimović pobjednici Prvenstva BiH u kategoriji do 14.godina

1234

U Banja Luci je na terenima Teniskog kluba " Mladost " od 15.08. do 17.08.2020.godine odigrano Državno prventvo Bosne i Hercegovine u kategoriji juniorki do 14.godina starosti.
Ubjedljvo prvo mjesto osvojila je Anastasija Ignjatić iz Banja Luke. Anastasija je na turniru izgubila samo dva gema. Drugo mjesto zauzela je Asja Salkanović iz Zenice.

RAZULTATI FINALE:
Anastasija Ignjatić - Asja Salkanović 6/1, 6/1

RAZULTATI POLUFINALE:
Anastasija Ignjatić - Lana Miletić 6/0, 6/0
Asja Salkanović - Karla Bakalar 6/2, 6/0

Grad Doboj bio je domaćin Državnog prvenstva Bosne i Hercegovine za juniore do 14.godina. Turnir se odigrao od 15.08. do 17.08.2020.godine u organizaciji Teniskog kluba " Doboj ".Marko Maksimović iz Doboja je do naslova Državnog prvaka Bosne i Hercegovine za juniore do 14. godina došao prepustivši protivnicima samo tri gema u mečevima. Drugo mjesto pripalo je Mateju Đokiću iz Brčkog.